Шість лікувальних закладів міста стануть комунальними підприємствами

Тернопільські міські лікувальні заклади реорганізують у комунальні некомерційні підприємства міської ради.

Рішення про це депутати прийняли під час сесії 28 липня. А на виконкомі 2 серпня затвердили ряд рішень про створення комісій по шести медичних закладах, які незабаром будуть реорганізовані. Це дитяча лікарня, дитяча стоматологічна поліклініка, стоматологічна поліклініка, лікарня швидкої допомоги, лікарня № 2 та Центр первинної медико – санітарної допомоги. У міській раді зазначають, що після зміни статусу у своїй діяльності лікарні та поліклініки матимуть можливість надавати ширший перелік медичних послуг, зможуть самостійно затверджувати штатний розпис роботи медперсоналу, щоб надавати якісніші послуги відповідно до потреб пацієнтів. У процесі реорганізації з усіма нинішніми працівниками підпишуть контракт або трудовий договір на рік, відповідно до рішення сесії міської ради. Об этом сообщает ukrgorod.in.ua со ссылкой на СМИ.

– Сьогодні у медичній галузі України є багато проблем, починаючи від закупівлі медикаментів, вакцин до логістики, – каже Леонід Бицюра, заступник міського голови. – У зв’язку з такою нестабільною ситуацією та обставинами, які можуть унеможливити надання медичної допомоги тернополянам, ми перетворюємо наші установи у некомерційні комунальні підприємства, які будуть гнучкіші, і в отриманні доходів, і в наданні медичної допомоги. Робимо це для того, щоб утримати ту мережу лікувальних закладів, яка є в місті. Було відповідне сесійне рішення і до складу комісій увійшли, як депутати, так і працівники лікувальних закладів, щоб забезпечити максимально плавний перехід персоналу зі старої структури в реорганізовану. Депутати також виявили бажання проконтролювати, щоб ніхто з працівників медичних закладів не був звільнений у процесі реорганізації. Працівники будуть звільнені зі старої структури і прийняті на роботу до нової.

Створені комісії працюватимуть два-три місяці. Потім на сесії будуть затверджені нові Статути лікувальних закладів. Приклад такої реорганізації у Тернополі вже є – минулого року комунальним некомерційним підприємством міської ради стала третя лікарня. Тепер черга за рештою міських лікувальних закладів міста.

Ольга ТрачДжерело статті: “http://zz.te.ua/shist-likuvalnyh-zakladiv-mista-stanut-komunalnymy-pidpryjemstvamy/”

ТОП новости

Меню пользователя

Вход