Мешканців Львова кличуть на обговорення будівництва автокефальної церкви на Пасічній

25 жовтня 2017 року у Львові відбудеться громадське слухання щодо проведення будівництва храму на земельній ділянці на вул. Пасічній (навпроти будинку № 169). Відповідне оголошення опубліковане на сайті Львівської міськради, передає кореспондент Львівського порталу. Об этом сообщает ternopilinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.Місце проведення : великий сесійний зал Львівської міської ради (каб.202, м. Львів, пл. Ринок,1). Початок о 18.00.


Як йдеться в документації від забудовника, мова йде про те, аби:


«Надати громаді Української автокефальної православної Церкви парафії святої великомучениці Катерини у Сихівському районі м. Львова дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1025 га на вул. Пасічній (навпроти будинку № 169) для будівництва та обслуговування будівлі храму».


Раніше Львівський портал писав, що на Пасічній збудують автокефальну церкву. Частина мешканців висловилась проти, вважаючи, що окрім церкви на ділянці може вирости комерційна забудова.


Джерело статті: “http://portal.lviv.ua/news/2017/10/10/meshkantsiv-lvova-klichut-na-obgovorennya-budivnitstva-avtokefalnoyi-tserkvi-na-pasichniy”

ТОП новости

Меню пользователя

Вход