"Слуги народу" не напрацювали спільної позиції щодо постанови по ситуації в Білорусі - нардеп Бабак

последние новости в Украине останні новини в Україні


В парламентській фракції "Слуга народу" немає консолідованої позиції відносно постанови про заяву Верховної Ради України щодо ситуації в Республіці Білорусь. На нараді фракції було вирішено провести вільне голосування по зазначеному документу.

Об этом сообщает Компромат

В "Слузі народу" немає консолідованої позиції по постанові про ситуацію в Білорусі. Про це в ефірі NEWSONE заявив голова комітету ВР з питань освіти та науки Сергій Бабак напередодні.

"У нас було засідання фракції вчора, ми вирішили, що у нас вільне голосування за цією постановою, кожен депутат має свою думку і право її висловити... В "Слузі народу" немає консолідованої позиції по конкретно цій постанові. Тому вільне голосування депутатів", — розповів Бабак.

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла заяву щодо ситуації в Республіці Білорусь. Також повідомлялося, що голова комітету ВРУ з питань нацбезпеки Олександр Завітневич заявив, що для України існує військова небезпека з боку Білорусі.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/slugi-narodu-ne-napracyuvali-spilnoi-pozicii-schodo-postanovi-po-situacii-v-bilorusi”