ЗАЗ буде збирати автомобілі Renault з російських машинокомплектів

Renault Arkana — ЗАЗ буде збирати автомобілі Renault з російських машинокомплектів
Renault Arkana


Ціна автомобіля стартує від 467 900₴

Об этом сообщает Незыгарь


Запорізький автомобілебудівний завод серійно виготовлятиме купе-кросовери Renault Arkana. Запчастини постачатимуть з московського заводу групи Renault. Про це стало відомом із презентації, опублікованої на сайті компанії.


У ній зазначають, що модель виготовлятимуть «для українського ринку». Купе-кросовер обладнаний бензиновим турбодвигуном на 150 кінських сил, він може розвивати швидкість до 191 км/год. Авто також оснащене автоматичною трансмісією CVT X-Tronic нового покоління та інтелектуальною системою повного приводу.В компанії кажуть, що запчастини (машинокомплекти) будуть надходити із московського заводу Renault. Увесь процес серійного виробництва контролюватиме група Renault.

Це окремі запчастини автомобіля за виключенням кузова. Головне, з чого складається машинокомплект, – це двигун, коробка передач та гальмівна система. Машинокомплекти дуже популярні в гуртовій та роздрібній торгівлі, особливо, якщо запчастини доставляють з однієї країни в іншу. Це зумовлено тим, що окремі частини автівок не потребують митного оформлення, а звідси й менше ціна.

Заборона на імпорт товарів з Росії подовжена до 31 грудня 2020 року. Однак, згідно з постановою Кабміну, самі машинокомплекти до ввозу в Україну не заборонені. У документі є пункт «Автомобілі легкові та інші моторні транспортні засоби, призначені головним чином для перевезення людей…», але машинокомплекти фактично є окремими запчастинами, відтак Renault санкції не порушує.

Нагадаємо, що автозавод ЗАЗ починає виробництво автомобілів Renault для українського ринку.Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/zaz-bude-zbirati-avtomobili-renault-z-rosiyskih-mashinokomplektiv-705850.html”

ТОП новости

Меню пользователя

Вход