У Кропивницькому відкрили перший комунальний діагностичний центр з комп’ютерним томографом


На базі стаціонару №1 Центральної міської лікарні в Кропивницькому, що на Фортечних валах сьогодні, 17 вересня, відкрили перший діагностичний центр.

Об этом сообщает Редакция news

119597090 323069502261364 6667663226988783134 n

Відкриття приурочили до Дня міста, яке святкуватиме 19 вересня 266-й день народження.
Йдеться про відділення комп’ютерної томографії та ультразвукової діагностики.

Для центру придбали комп’ютерний томограф японського виробництва за 14,8 млн₴

- Такого обладнання у нас взагалі ще не було в лікувальних закладах міста, — зазначила начальниця управління охорони здоров’я міськради Оксана Макарук.

Для медзакладу також закупили інше нове діагностичне обладнання, наприклад, УЗД.
Ремонт віділення обійшовся в 2,6 млн₴

Це капітально відремонтоване приміщення медзакладу поблизу приймального відділення лікарні. Його спеціально так облаштували, аби було зручно пацієнтів з приймального відділення направляти до діагностичного.

За словами головного лікаря медзакладу Олександра Артюха, відкриття такого центру особливо важливе у період пандемії коронавірусу.

А на відкриття такого центру завітали міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, гендиректор обласного онкоцентру Костянтин Яриніч та лікарська спільнота міста.

- Це комунальний заклад, тому ми зможемо тут надавати безкоштовні консультації та послуги, — каже міський голова Андрій Райкович.

Загалом безкоштовно послуги зможуть отримати пацієнти в рамках фінансування пакетів меддопомоги від Нацслужби здоров’я. Для інших пацієнтів розроблять тарифи на діагностичні послуги. За словами пані Макарук, ціни будуть нижчими, ніж в приватних клініках.

Підрядна компанія натомість до Дня міста подарувала набір для комп’ютерного томографа: принтер, плівки, комп’ютер.

А вже за два тижні в центрі планують приймати перших пацієнтів. А до цього працівнки лікарні пройдуть навчання роботи на такому обладнанні.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/zdorov-ia/60864-u-kropyvnytskomu-vidkryly-pershyi-komunalnyi-diahnostychnyi-tsentr-z-komp-iuternym-tomohrafom”

Меню пользователя

Вход