У Львові обрали нових почесних амбасадорів на 2020-2022 роки

У Львові обрали нових почесних амбасадорів на 2020-2022 роки

У Львові представили 9 нових почесних амбасадорів міста. Це представники громади, які готові використовувати свій авторитет та професійні знання для промоції Львова у сфері ділової гостинності. Від початку існування цієї програми у 2014 році ними стали 54 людини.

Об этом сообщает FLB

Почесними Амбасадорами Львова 2020−2022 стали:

  • Валентина Чоп’як — завідувачка кафедри клінічної імунології та алергології, ЛНМУ імені Данила Галицького;
  • Мирослава Новосільська — кандидатка медичних наук, лікар дерматолог-онколог у клініці естетичної медицини Мирослави Новосільської;
  • Олег Яськів — проректор з науки, директор Центру Митрополита Андрея Шептицького УКУ;
  • Андрій Кузик — завідувач кафедри дитячої хірургії ЛНМУ імені Данила Галицького;
  • Назар Подольчак — директор Наукового парку НУ «Львівська політехніка»;
  • Григорій Кияк — лікар-терапевт кардіологічного відділення у Westphalz Klinikum, Кайзерслаутерн, Німеччина;
  • Ольга Муха — координаторка конгресів, комітетів і нових центрів PEN International (Лондон, Велика Британія);
  • Тарас Банах — професор кафедри алгебри, топології і основ математики ЛНУ ім. Івана Франка;
  • Юрій Головач — завідувач відділу статистичної теорії конденсованих систем, Інститут фізики конденсованих систем НАН України.

Міський голова Львова Андрій Садовий нагородив обраних почесних амбасадорів Львова подарунковим сертифікатом на 25 тис. для проведення конференції (в рамках пакету підтримки конференц-бюро).

«Для мене було би найбільшою честю, щоб мудрі люди їхали до Львова. Якщо ти маєш честь працювати та бути в гроні мудрих людей, ти також стаєш кращим. Це велика радість Львова. Велика вам подяка, що вмієте вірити в себе, у Львів і завдяки вам Львів стає класним», — сказав під час нагородження міський голова Львова Андрій Садовий.

Програму «Почесні Амбасадори Львова» заснувало ЛКП «Львівське конференц-бюро», вона існує вже 5 років. Почесні амбасадори працюють переважно у науковій, освітній, культурній, медичній, бізнесовій галузі, викладають в університетах чи займаються наукою. Вони часто є учасниками конференцій, спікерами на різних подіях у всьому світі. Завдяки їхній співпраці з іноземними колегами вдається організувати чимало проектів, привезти до Львова світових експертів, організовувати міжнародні конференцій, форуми, конгреси.

За інформацією заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка, торік у Львові відбулося понад 800 конференцій, кожна з яких приносить для малого та середнього бізнесу близько 6 млн₴


Джерело статті: “https://zaxid.net/u_lvovi_obrali_novih_pochesnih_ambasadoriv_na_20202022_roki_n1509168”

ТОП новости

Меню пользователя

Вход