Зебра Тіра не дочекалась нареченого в Подільському зоопарку. Тварина загинула


  • Ольга БОБРУСЬ
  • 1
Зебра Тіра не дочекалась нареченого в Подільському зоопарку. Тварина загинула
  • У Подільському зоопарку загинула зебра Тіра. Вона смертельно травмувалась.

Трагедія сталась вранці цього вівторка. Наша смугаста улюблениця загинула від сильного удару в огорожу вольєру. Про це повідомляють на сторінці «Подільський зоопарк» у ФБ.

Об этом сообщает PRO Компромат

«Працівники зоопарку припускають, що тварина так швидко побігла в бік огорожі через переляк. Від сильного різкого удару вона отримала травми, несумісні з життям. За результатами розтину, який провели експерти державної ветеринарної служби, тварина загинула від перелому кісток черепу», — зазначають у дописі.

Одинадцятирічна Тіра була представником підвиду Гранта. До Подільського зоопарку її привезли наприкінці травня минулого року. Раніше смугаста мешкала в Києві.

«Нареченого для зебри планували придбати вже цього року. Адміністрація Подільського зоопарку проводила активні пошуки пари для неї», — йдеться у дописі.

Працівники зоопарку і досі не можуть оговтатись від трагедії. Відколи Тіра оселилась у Подільському зоопарку, одразу стала їх улюбленицею. Вони оберігали її, допомагали швидше адаптуватись до нових умов, хвилювались за неї, коли небом проносились літаки та гелікоптери. У зоопарку зазначають, зебри — дуже полохливі тварини. Причиною їх стресу може стати будь-який раптовий звук чи рух. Тож, не виключено, що Тіра могла злякатись навіть птаха, який пролітав над вольєром.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/zebra-tira-ne-dochekalas-narechenogo-v-podilskomu-zooparku-tvarina-zag-11157138.html”

ТОП новости

Меню пользователя

Вход