"Мутив бабки на всьому, на танках. Тварина йоб...на". Військовий обматюкав Порошенка в аеропорту Амстердама

Порошенко був президентом України у 2014 2019 роках.

Під час пересадження в аеропорту Амстердама військовий обматюкав п’ятого президента України Петра Порошенка, який із сім’єю, імовірно, летів на відпочинок перед Новим роком в Еквадор. Відео опубліковано 13 січня на YouTube-каналі "Телеканал КРТ".

Об этом сообщает Компромат

"Тобі не здається, що ти маєш бути в госпіталі військовому і поранених умивати, а не їздити по островах? Ти, Вася, який мутив бабки на всьому, на танках... Тобі не соромно? Ти тварина йоб...на, Порошенку", – кричав пасажир літака.

Порошенко заявив, що його співрозмовник повторює меседжі російської пропаганди.

У розмову втручалася його дружина Марина Порошенко обурившись, що військовий розмовляє російською мовою.

ВІДЕО
Відео: Телеканал КРТ / YouTube

"Карточный Офис" 13 січня опублікував два відео, на першому з яких чоловік, якого представили як "націонал-патріота Максима Яроша з полку "Азов".

До сутички в аеропорту військовий на борту літака поставив Порошенкові запитання, чому колишній президент віддав перевагу не козацькому відпочинку, а відпочинку на островах.

Порошенко відповів: "До побачення", Марина Порошенко запитала "Навіщо ви знімаєте?". Після цього військовий пішов далі по салону літака.

Порошенко був президентом України у 2014–2019 роках. На виборах 2019 року він зазнав поразки. У другому турі його підтримало 24,45% виборців, 73,22% – віддали свої голоси за нинішнього главу держави Володимира Зеленського. Зараз Порошенко є народним депутатом, членом фракції "Європейська солідарність".

Порошенко входить до списку найбагатших українців. За версією українського Forbes із $1,4 млрд активів він посідає третє місце в рейтингу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/mutil-babki-na-vsomu-na-tankah-tvarina-eb-va-vijskovij-obmatjukav-poroshenko-v-aeroportu-amsterdama-1535505.html”

ТОП новости

Меню пользователя

Вход