Вакцинація не вирішить проблему швидко: українців попередили про нову хвилю COVID-19

Поява вакцини від коронавірусу не означає кінець пандемії COVID-19, нова хвиля очікується у жовтні.

Об этом сообщает Вневоле

Таку думку висловив експерт в сфері епідеміології, професор Михайло Фаворов, повідомляє УНН.Loading...

За його словами, для того, щоб почати програму вакцинації потрібно мати вакцину, але вакцина це тільки перший крок:

“Він був зроблений стрімко, в світі за всю історію людства нічого подібного не було. За такий короткий термін ніколи ще не було отримано такої кількості всіляких вакцин, і технологій їх виробництва. Зазвичай, нові вакцини були спрямовані на імунізацію дитячих вікових груп, а в даному випадку всього населення. Ніколи не було потреби вакцинувати одразу все людство”.Популярні новини зараз
 • Україну накриють одразу дві потужні магнітні бурі: озвучені небезпечні дати
 • Заплати штраф в 30 тисяч або продай корову: газовики придумали нахабну схему наживи на споживачах
 • У Києві затримано адміна “групи смерті”, в якій схиляли підлітків до суїциду
 • Експерт прогнозує наступну проблему. На його думку, люди можуть подумати, що пандемія вже пішла на спад, і ухилятися від вакцинації. Фаворов нагадує, що COVID-19 – сезонне захворювання:

  “Захворюваність пішла на спад з середини січня, а до кінця зими сезон зовсім закінчиться і захворюваності майже не буде. Як пояснити, що треба вакцинуватися від того, чого, як вони вважають, немає? Захворюваність пішла на спад, хворих немає, вмираючих мало, слава Богу, все закінчилося, сенс вакцинуватися? Але пояснювати треба, що дана інфекція – циклічний процес, що в наступному жовтні знову буде істотний підйом “.

  Як повідомлялося раніше, від COVID-19 в Україні за 2020 рік померло майже вдвічі більше українців , ніж від грипу і пневмонії.

  Нагадаємо, Україна завершила переговори про збільшення поставок американської вакцини від коронавірусу NovaVax, але поставки вакцини заплановані, починаючи з липня 2021.

  В Україні летить вакцина від коронавірусу CoviShield – це спільна розробка Оксфордського університету і британсько-шведської компанії AstraZenecа, яка має потужності для виробництва в Індії. Вакцина CoviShield (від AstraZenecа) перекваліфікована Всесвітньою організацією охорони здоров’я і рекомендована до екстреного використання.

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2021/02/22/vaktsynatsiya-ne-vyrishyt-problemu-shvydko-ukrayintsiv-poperedyly-pro-novu-hvylyu-covid-19/”

  ТОП новости

  Меню пользователя

  Вход