«Тариф президентський»: утримання Зеленського у 2020 обійшлося бюджету в 30 млн гривень — Bihus.Info

Забезпечення діяльності президента Володимира Зеленського у 2020 році обійшлося платникам податків в 30,8 млн гривень, з’ясували журналісти Bihus.Info.

Об этом сообщает Прокурорська правда

Найбільша стаття витрат — це оплата його перельотів.

«У 2020-му Зеленський „налітав“ на понад 22 мільйонів гривень. Наприклад, переліт президентського борту за маршрутом Київ-Цюріх-Тель Авів-Київ у січні 2020 го коштував 2,5 млн гривень», — йдеться у розслідуванні.

Читайте також:
 ZeДача. Ар’єв подав запит до Офісу президента про вартість ремонту та проживання Зеленського в Конча-Заспі

Ще 4,8 млн гривень витратила на пальне, оплату добових і проживання працівників у відрядженнях з президентом автобаза Державного управління справами.

Перед переїздом Зеленського на державну дачу у Конча-Заспі на ремонтні роботи було витрачено 1 млн гривень. В цілому ж утримання об’єкту у 2020-м обійшлося в 3,4 млн гривень.

Читайте також:

«Оце так зустріч». Користувачі соцмереж публікують фото з Зеленським у Буковелі

«На мінімум 391 тисяч гривень потягнув новорічний візит Зеленського до Івано-Франківської області. Там, у президентській резиденції Синьогора він зустрів Новий рік. Адміністрація резиденції підтвердила журналістам Bihus.Info, що приймала Зеленського на свята і повідомила, що кошторис цього візиту — 100 тисяч гривень. Ще 138 тисяч управсправами президента заплатило за переліт з Києва. І 153 тисяч пішло на оплату відрядження для 15 співробітників президентської автобази», — повідомляється у матеріалі.

Перебування президента у лікарні Феофанія після зараження коронавірусом коштувало 109 тисяч гривень.

Читайте також:
«Ковід винятків не робить». Як Зеленський лікується та працює у Феофанії — всі подробиці

«Але цей підрахунок не враховує бюджетних витрат Управління державної охорони на захист президента і його сім’ї. Їх неможливо підрахувати, оскільки навіть інформація про кількість залучених до цього людей — є секретною. Хоча можна припустити, що мова йде про додаткові десятки мільйонів гривень на рік, адже загальний бюджет УДО — 1,5 млрд гривень на рік», — розповіли журналісти.

При цьому зазначається, що в цілому бюджетні витрати на президента у 2020-му виявилися значно меншими, ніж у попередні роки, що, ймовірно, пов’язано з економією на зарубіжних перельотах через пандемію коронавірусу.

На початку 2020-го на дані цілі планували витратити 56 млн гривень.

Редактор: Олег Кононенко

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zelenskiy-skilki-vitratili-na-prezidenta-v-2020-roci-novini-ukrajini-50143597.html”

ТОП новости

Меню пользователя

Вход