У Києві до кінця тижня закривають школи й садочки

У зв’язку з погіршенням погоди столична влада ухвалила рішення про закриття садочків та шкіл 11 та 12 лютого.

Об этом сообщает ЗРОБИТИ


Джерело: в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, якого цитує пресслужба КМДА


Деталі: Керівництво столиці звернулося до керівників приватних компаній та державних установ поставитись із розумінням до цієї ситуації та врахувати батькам вимушену відсутність на робочому місці як дистанційну роботу.


У Департаменті освіти та науки зазначили, що всі педагогічні колективи готові на найближчі два дні організувати навчання в дистанційному режимі.


Пряма мова Мондриївського: "Останні дні техніка та комунальники працюють на межі можливостей, але негода не відступає і, на жаль, прогноз на найближчі дні – невтішний. Ми ухвалили оперативне рішення, що дасть змогу максимально розвантажити транспортні шляхи та мінімізувати паркування вздовж доріг, щоб дорожники могли без перешкод прибирати сніг.


Тільки в столиці загальна кількість педагогічного персоналу разом із дітьми – майже 500 тисяч осіб. А це й логістика до місць навчання та роботи, і велике навантаження на транспортну систему міста. Тому припинення очного навчання на два дні стане реальним розвантаженням столичних автошляхів".


Нагадаємо: У КМДА через погоду просили за можливості залишати дітей удома.


Українська правда


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=social/76542-u-kiyevi-do-kintsja-tizhnja-zakrivaut-shkoli-y-sadochki.html”

ТОП новости

Меню пользователя

Вход