ВІКТОР БАЛОГА: "Хочу публічно звернутися до Глави держави"

Пане Президенте, вибори на Закарпатті завершилися. Впевнений, з результатами Ви ознайомилися. Кількість голосів, які набрала партія влади – це прямий наслідок того, що Ви відрядили у область людей, які здатні продукувати лише картинку для телебачення.

Хотів би помилятися, що Ви з Медведчуком та бандитами весь цей час воювали проти мене особисто. Але, зараз настав момент істини. У Вас немає можливості створити більшість у обласній раді без бандитів і вчорашніх «регіоналів». А це – заявка на політичне самогубство.

Ви уже догралися до того, що віддали Ужгород бандитам. Прямо під носом у Вашого генерал-губернатора, в самому Ужгороді йшла скупка голосів, починаючи з продуктових наборів перед виборами, закінчуючи 500-ма гривнями в день голосування. Результатом бездіяльності призначених Вами чиновників стало те, що громада міста не повірила своїм очам, коли побачила, хто виходить в другий тур. 26-те жовтня стало чорним понеділком для кожного ужгородця, який прагне кращого майбутнього для свого міста. Впевнений, такий результат був би не можливим, якби не сприяння влади.

Зараз громада Ужгорода змушена обирати між вчорашнім і позавчорашнім. Люди просто втратили будь-яку мотивацію йти на такі вибори. Уже зараз можна говорити, що місто відкинули у своєму розвитку на десятиліття назад.

Це і є головний результат Вашої команди на цих виборах. Можливо, хоча б після цього зупините їх, щоб не наламали дров у всій області?

Віктор Балога

ТОП новости

Меню пользователя

Вход