Прихильна рф Сербія будує разом з Болгарією газопровід, щоб обійтися без російського газу

Болгарія розпочала будівництво газопроводу до Сербії, який дозволить постачати газ не з рф та підвищить безпеку поставок до південно-східної Європи.

Об этом сообщает Архив компромата

Зокрема Reuters повідомляє, з посиланням на міністра енергетики Болгарії Россена Христова, що 170-кілометровий газопровід, який пролягатиме від болгарського міста Новий Іскір до Ніша в Сербії, буде введено в експлуатацію до кінця 2023 року.

Болгарія, яка розглядала цей проект із 2012 року, планує завершити будівництво 62-кілометрової ділянки на своїй території до кінця жовтня.

У свою чергу Сербія, яка розпочала будівництво газопроводу на своїй території у лютому минулого року, також буде готова до осені.

Новий трубопровід, який частково фінансується за рахунок допомоги Європейського Союзу, надасть Сербії доступ до неросійських поставок з Південного газового коридору та терміналів СПГ у Греції та Туреччині.

Трубопровід, який дозволить газу надходити по обох напрямках, диверсифікує маршрути, які з’єднують Болгарію із європейською газовою мережею.

Болгарія, відключена від постачання російського газу в квітні 2022 року, відкрила новий газовий інтерконектор з Грецією, який на сьогоднішній день перекачує 1 млрд кубометрів азербайджанського газу на рік. Софія також уклала довгострокову угоду з Туреччиною щодо імпорту СПГ.


Источник: Корупция Ру

Экспертно

Поиск

ТегиШтраф Потаниным красен: налоговая инспекция выдвинула серьезные претензии «Норникелю»
Любимая "жена" Василия Голубева
«ПИК» нашла очередного «стрелочника»
Роспотребнадзор выдал предписание компании экс-депутата Сургутского района за радиоактивный мусоровоз
Зингаревичи тянут ко «дну» «Банк Санкт-Петербург»
Рейтинг Олега Кожемяко задыхается в угольной пыли
Александр Кошуков: как бандит «Саня Кошак» депутатом стал
Glorax Development беглого мошенника Андрея Биржин прессует собственников в ЖК "Английская миля"
Расхититель Месхиев экранизирует плагиатора Мединского