Україна та Молдова організують спільний контроль ще на одному пункті пропуску

молдова,шмигаль

Україна та Молдова підписали протокол щодо організації спільного контролю на пункті пропуску для залізничного сполучення "Новосавицька-Кучурган" на території України.

Підписання відбулося за підсумками онлайн-розмови прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та прем’єр-міністра Молдови Доріна Речана.

"Весною ми вперше застосували спільний контроль на залізниці в пункті пропуску "Серпневе 1 – Басараб’яска". Ця практика відмінно себе зарекомендувала. Це суттєво сприяє українському експорту, вдвічі зменшує тривалість усіх процедур, мінімізує черги, заощаджує державні кошти. В перспективі досвід спільного контролю застосуємо на всіх пунктах пропуску з Молдовою і, переконаний, на кордонах з усіма нашими сусідами-державами ЄС", – сказав Шмигаль.

Він наголосив, що спільний контроль на пунктах пропуску дасть переваги обом країнам у логістичній, торговельній та економічній сферах.

Шмигаль відзначив, що Україна, Молдова й Румунія в тристоронній співпраці мають всі можливості активізувати логістичні коридори, щоб диверсифікувати шляхи українського експорту.

Автор: Галина Ялівець

Экспертно

Поиск

ТегиАлександр Лицкевич: король подделок, вор и мошенник
Компания Profit Box
HOUSE ARBITRAGE – новая связка все о хайпе, обзор
WB розыгрыш – мошенники снова у руля, обзор проекта
Trd In обзор лжеброкера, доказательства мошенничества
Caip Sg – доказательства обмана лжеброкера, отзывы
Ampro Wise
ARVR Group
Citybuildtrade