Нерішучість світу – головний ризик для України, - Данілов

Читать на русском

Нерішучість світу – головний ризик для України, — Данілов

Нерішучість світу – головний ризик для України, — Данілов

Нерішучість світових демократій є головним ризиком для України у війні з країною-агресором РФ. Саме на неї розраховують російський диктатор Володимир Путін і його прибічники.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов. "Дефіцит сміливості й рішучості – головний ризик, який на сьогодні існує й може завадити Україні досягнути поставлених цілей – знищити путінський режим шляхом його повної та безумовної поразки в розвʼязаній ним злочинній війні. І відваги бракує не українцям", – написав він на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Данілов додав, що в протистоянні з агресором перемогу здобуде той, хто не боятиметься "могутності" Москви.

"У цій війні переможе той, хто не буде боятися ані уявних "безмежних" російських ресурсів, ані мобілізації додаткових "мільйонів" солдатів слухняного російського стада, ані головної путінської страшилки – ядерної зброї. Нерішучість і напівзаходи, які можуть проявити світові демократії, – наші головні ризики. Поранити, але не вбити. Саме на це і розраховує путінське кубло", – написав Данілов.

Секретар РНБО нагадав про "виснажливі й тривалі дискусії, коли час на вагу золота", щодо того, чи потрібні Україні в умовах повномасштабної конвенційної війни військові літаки, або "можливо, наступ можна здійснити без танків, а оборону – без снарядів".

"Тому Україна й українці – перші, хто подає приклад сміливості й твердості, – стояти на наших позиціях і вимагати виконання справедливих вимог. І в цьому ми готові йти настільки далеко, наскільки це необхідно. Протистояння непорушностей – основний зміст цього етапу війни", – заявив Данілов.

Данілов: нерішучість світу – головний ризик для України qkxiqdxiqdeihrant

Экспертно

Поиск

ТегиБанк друзей Путина и Собянина ложится на бок
Дубки клана Хуснуллиных
На приемах мэрии Москвы гостей накормят по прошлогодним ценам
Юрист с миллиардами: чем известен покончивший с собой бизнесмен Шумков
Кольцо Кельбаха
Плохо сели: как «Роснефть» ищет новый офис
Управление внутренней политики Кремля перетряхнули к выборам
Обзор 8-14 декабря: навалились на Навального
Глава управы Даниловского района Москвы лишился поста из-за взятки