Залужний розповів Зеленському, які проблеми вирішуватиме його наступник - WP

Під час “відвертої” розмови президента України Володимира Зеленського та Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного генерал розповів про проблеми, з якими може зіткнутись його наступник, а очільник держави “його уважно вислухав ”.

Про це повідомляє видання The Washington Post.

“У відвертій розмові Зеленський сказав Залужному, що суспільство дедалі більше виснажується через війну, а допомога з боку міжнародних партнерів сповільнилася. Головком не розсердився через наміри президента звільнити його. Залужний дав йому зрозуміти, чому швидке поліпшення позицій України на полі бою є малоймовірним, а Зеленський його уважно вислухав”, – сказано в статті.

У виданні наголосили, що будь-який новий командувач все одно боротиметься з більшими, краще озброєними силами у війні, яка зайшла у виснажливу ситуацію.

“Новому головнокомандувачу все одно знадобиться потужний приплив додаткових військових, щоб замінити втрати й відповідати російському плану відправити в бій ще 400 тисяч солдатів. А українським військам все одно буде потрібно найбільше: зброї, боєприпасів, транспортних засобів та іншого обладнання”, — стверджують журналісти.

За даними ЗМІ, найсерйознішою розбіжністю між Зеленським і Залужним могло стати прохання генерала мобілізувати більше людей, коли водночас глава держави відмовився від призову близько 500 тисяч чоловіків — частково через брак грошей на нього, а також через те, що “агресивний заклик був би політично непопулярним для президента”.

Увечері 29 січня у мережі з’явились чутки про звільнення президентом України Володимиром Зеленським головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Нагадаймо, що влада забороняла Залужному їздити на фронт і спілкуватися з військовими, про це стало відомо з книги Саймона Шустера «Шоумен»

Веніамін Цвєтков

Экспертно

Поиск

ТегиБанк друзей Путина и Собянина ложится на бок
Дубки клана Хуснуллиных
На приемах мэрии Москвы гостей накормят по прошлогодним ценам
Юрист с миллиардами: чем известен покончивший с собой бизнесмен Шумков
Кольцо Кельбаха
Плохо сели: как «Роснефть» ищет новый офис
Управление внутренней политики Кремля перетряхнули к выборам
Обзор 8-14 декабря: навалились на Навального
Глава управы Даниловского района Москвы лишился поста из-за взятки