ЗМІ дізналися про "нереальну пропозицію" для Залужного: "Для цього треба звільнитися"

Читать на русском

ЗМІ дізналися про

ЗМІ дізналися про "нереальну пропозицію" для Залужного: "Для цього треба звільнитися "

Президент Володимир Зеленський, за словами журналістів, особисто повідомив Головнокомандувачу ЗСУ про намір переформатувати військову команду та змінити склад учасників. Зокрема, ініціатива стосувалася і посади Залужного.

Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному запропонували посаду посла в одній із країн НАТО. Про це повідомила "Українська правда".

Як поінформували видання джерела, виявилося, що "пропозиція нереальна". Послом може бути виключно цивільний, а Залужний – військовий генерал.

"Тобто йому треба для цього звільнитися, а у нас воєнний стан, це неможливо", – повідомляє видання, з посиланням на джерела з оточення Головнокомандувача ЗСУ.

Валерій Федорович, за інформацією видання, розмовляв із президентом Володимиром Зеленським. Глава держави, як зазначено у матеріалі, прямо повідомив Залужному, що вирішив переформатувати військову команду, змінити склад учасників, зокрема, це стосувалося Головкому ВСУ. Президент запропонував йому знайти для себе нове місце, ймовірно, стати радником з питань модернізації війська.

На момент публікації матеріалу в Офісі президента не коментували інформацію про "нереальну пропозицію" Валерію Залужному.

Экспертно

Поиск

ТегиБанк друзей Путина и Собянина ложится на бок
Дубки клана Хуснуллиных
На приемах мэрии Москвы гостей накормят по прошлогодним ценам
Юрист с миллиардами: чем известен покончивший с собой бизнесмен Шумков
Кольцо Кельбаха
Плохо сели: как «Роснефть» ищет новый офис
Управление внутренней политики Кремля перетряхнули к выборам
Обзор 8-14 декабря: навалились на Навального
Глава управы Даниловского района Москвы лишился поста из-за взятки