Зеленський озвучив очікування від Сирського на посаді головнокомандувача ЗСУ

Читать на русском

Зеленський озвучив очікування від Сирського на посаді головнокомандувача ЗСУ

Зеленський озвучив очікування від Сирського на посаді головнокомандувача ЗСУ

Новопризначений головнокомандувач Збройними силами України Олександр Сирський має надати детальний план дій ЗСУ на 2024 рік .

Про це президент Володимир Зеленський заявив під час вечірнього звернення.

Сьогодні Зеленський призначив Сирського на посаду головнокомандувача ЗСУ. Президент одразу заявив про те, що очікує від нового військового керівництва.

Зокрема, Сирський має надати реалістичний, детальний план дій Збройних Сил України на 2024 рік, в якому буде враховано реальну ситуацію на полі бою зараз і перспектив.

Крім того, кожна бойова бригада першої лінії має отримати ефективну західну зброю. Зеленський вважає, що має відбутися справедливий перерозподіл такої зброї на користь першої лінії фронту.

Згадав Зеленський і за Авдіївку.

"Потрібно вирішити проблеми з логістикою. Авдіївка не повинна чекати, доки генерали з’ясують, де у них на складах застрягли дрони. Кожен генерал має знати фронт. Якщо генерал не знає фронту, він не служить Україні", — сказав президент.

На його думку, нове керівництво має виправити зайву та невиправдану чисельність у штабах. А також продумати та побудувати в армії дієву ротаційну систему. Президент вважає, що за основу можна взяти досвід окремих бойових бригад Збройних сил України та підрозділів Державної прикордонної служби України, де є така система.

"Потрібне очевидне підвищення якості навчання воїнів — лише навчені солдати на першій лінії. У структурі Збройних сил створюється новий рід сил — Сили безпілотних систем. Має бути призначено першого командувача", — сказав Зеленський.

Экспертно

Поиск

ТегиБанк друзей Путина и Собянина ложится на бок
Дубки клана Хуснуллиных
На приемах мэрии Москвы гостей накормят по прошлогодним ценам
Юрист с миллиардами: чем известен покончивший с собой бизнесмен Шумков
Кольцо Кельбаха
Плохо сели: как «Роснефть» ищет новый офис
Управление внутренней политики Кремля перетряхнули к выборам
Обзор 8-14 декабря: навалились на Навального
Глава управы Даниловского района Москвы лишился поста из-за взятки