КНДР має законне право знищити Південну Корею, - Кім Чен Ин

Читать на русском

КНДР має законне право знищити Південну Корею, — Кім Чен Ин

КНДР має законне право знищити Південну Корею, — Кім Чен Ин

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин заявив, що має законне право знищити Південну Корею, зробивши останній крок. Він вкотре пригрозив сусіду, виключивши з національної політики своєї держави концепцію мирного об’єднання.

Такі висловлювання пролунали під час його візиту до Міністерства оборони з нагоди відзначення річниці заснування армії КНДР. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на офіційне північнокорейське Центральне інформаційне агентство.

Кім назвав "маріонетками" представників Південної Кореї, які нібито відкинули зусилля Пхеньяна щодо співпраці і тепер мають намір "поглинути" його країну.

"Тому було правильно називати Південну Корею головним ворогом, і, виходячи з цієї законності, її можна атакувати та знищити будь-якої миті", – заявив диктатор.

Зазначається, що під час цього візиту до Кім Чен Ина приєдналася його "шановна донька".

"Хоч режим Північної Кореї діє за забаганками лідера, закони забезпечують формальну основу для діяльності держави", – додало Bloomberg.

Журналісти вказали, що днем раніше парламент Північної Кореї відмінив закони про економічне співробітництво з Південною Кореєю, і це ще більше "вбило клин між сусідами". З початку року режим лідера КНДР активізував кампанію тиску на Південну Корею, яка включає випробування крилатих ракет, погрози на адресу Сеула та знесення пам’ятника в Пхеньяні, який символізував "надії на об’єднання".

Уряд президента Південної Кореї Юн Сук Йоля заявив, що Північна Корея спробує підвищити свій авторитет напередодні квітневих виборів до парламенту. Відомо, що Консервативна Партія народної влади Юна, яка підтримує військову співпрацю зі США та жорстку позицію щодо Пхеньяна, намагається вирвати контроль над цим органом в опозиційної Демократичної партії, яка виступає за зближення з Північною Кореєю.

"Північнокорейський лідер має звичку влаштовувати провокації, приурочені до виборів у Південній Кореї. Водночас Кім не виявив жодного наміру повернутися до переговорів щодо ядерного роззброєння, які зайшли в глухий кут, і розгорнув серію нової зброї, призначеної для завдання ядерних ударів по США та їхніх союзниках в Азії", – підкреслили аналітики.

Вони додали, що це призвело до деяких припущень, нібито Кім відмовився від своїх "войовничих спалахів" і готується до війни. У США попередили КНДР, що спроба завдати ядерного удару означатиме кінець режиму Кім Чен Ина.

Экспертно

Поиск

ТегиБанк друзей Путина и Собянина ложится на бок
Дубки клана Хуснуллиных
На приемах мэрии Москвы гостей накормят по прошлогодним ценам
Юрист с миллиардами: чем известен покончивший с собой бизнесмен Шумков
Кольцо Кельбаха
Плохо сели: как «Роснефть» ищет новый офис
Управление внутренней политики Кремля перетряхнули к выборам
Обзор 8-14 декабря: навалились на Навального
Глава управы Даниловского района Москвы лишился поста из-за взятки