"Укрзалізниця" запускає романтичний експрес "Потяг до тебе"

Читать на русском

"Укрзалізниця" запускає романтичний експрес "Потяг до тебе"

"Укрзалізниця" до Дня закоханих та Дня Єднання запускає романтичний експрес.

В "Укрзалізниці" повідомляють, що 14, 16 та 18 лютого знову запустить «Потяг до тебе».

Романтичний експрес, який минулого року став справжнім хітом серед пасажирів, повертається до Дня Закоханих та Дня Єднання в оновленому вигляді – цього разу не лише у Києві, ал й у Львові. Половину місць безкоштовно надано пораненим військовослужбовцям на реабілітації, щоб ті, завдяки кому всі ми маємо можливість безпечно подорожувати країною, змогли провести час зі своїми половинками та створити нові «залізні» спогади.

На пасажирів очікує романтична подорож у справжньому паровозі, у новенькому вагоні, в купе на двох, під романтичну музику, з можливістю замовити спеціальне меню від відомого українського шеф-кухаря наших дипломатичних рейсів Євгена Клопотенка. Подорож Києвом і Львовом триватиме трохи більше 2 годин, починаючись і завершуючись на Центральному вокзалі.

Відправлення 14, 16 та 18 лютого у Львові о 18:55, у Києві о 19:10. Квитки на цей рейс матимуть різну вартість залежно від дня тижня, ціни стартують від 304 грн у Львові та 458 грн у Києві. Продаж відкриється о 17:00 виключно у застосунку "Укрзалізниці"

Знайти «Потяг до тебе» в застосунку можна за запитом Київ-Пасажирський — Київ-Романтичний, а також Львів — Львів-Романтичний.

Вечеря не входить до вартості квитка, кожен замовник отримає індивідуальне посилання на спеціально розроблене меню від шефа.

Экспертно

Поиск

ТегиБанк друзей Путина и Собянина ложится на бок
Дубки клана Хуснуллиных
На приемах мэрии Москвы гостей накормят по прошлогодним ценам
Юрист с миллиардами: чем известен покончивший с собой бизнесмен Шумков
Кольцо Кельбаха
Плохо сели: как «Роснефть» ищет новый офис
Управление внутренней политики Кремля перетряхнули к выборам
Обзор 8-14 декабря: навалились на Навального
Глава управы Даниловского района Москвы лишился поста из-за взятки