Тетіївська громада передала на фронт FPV-дрони
![Тетіївська громада передала на фронт FPV-дрони](/media/k2/items/cache/20e9512efa4760db257c6573aa7ba47c_L.jpg)
Делегація з Тетієва передала допомогу у вигляді FPV-дронів на фронт
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис голови громади.
Протягом чотирьох днів волонтери проїхали понад 2000 км, починаючи з Запоріжжя напрямку Оріхів — Вербове, переїжджаючи на Донецький напрямок до Курахового та завершуючи Харківським напрямком у Куп’янську.
Цього разу відвідали воїнів із 78-ї, 82-ї, 72-ї, 61-ї бригад та передали їм FPV-дрони, які їм надзвичайно потрібні для стримування ворога.
Нагадаймо, що спеціальна комісія у Макарівській ОТГ сформувала вже 157 житлових сертифікатів за програмою "єВідновлення" на загальну суму понад 400 млн₴