Візит голови Пентагона до Києва перекреслює будь-які намагання ворогів нав’язати думку про "втому США від України", - Умєров

Читать на русском

Візит голови Пентагона до Києва перекреслює будь-які намагання ворогів нав’язати думку про

Візит голови Пентагона до Києва перекреслює будь-які намагання ворогів нав’язати думку про "втому США від України", — Умєров

Міністр оборони Рустем Умєров розповів, що під час візиту його американського колеги Ллойда Остіна обговорили плани України у протистоянні російській агресії.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Зокрема Умєров розповів про переговори із Остіном.

"У нас була плідна розмова щодо поточних і майбутніх потреб України на полі бою та того, як Сполучені Штати із союзниками можуть допомогти їх задовольнити", — зазначив міністр.

Також сторони обговорили плани України у протистоянні російській агресії, нинішні і майбутні потреби на полі бою для їхньої реалізації та шляхи подальшої допомоги з боку США та союзників.

Інша важлива тема стосувалася НАТО. Україна обрала свій шлях: стати членом альянсу. Тому НАТОфікація – один з головних пріоритетів Міністерства оборони України, додав Міністр оборони України.

"Переконаний, що продуктивний візит Міністра Остіна перекреслює будь-які намагання наших ворогів нав’язати думку про "втому США від України". Навпаки, цей і майбутні візити і зустрічі з нашими союзниками і партнерами з усього світу лише підкреслює силу і вагу військової дипломатії", — додав Умєров.

Экспертно

Поиск

ТегиВсе под Максимку: вице-мэр перегоняет активы, используя Совкомбанк?
Полковник Юсупов снова перепишет
Брокер UI Group
Unity Broker — обзор брокера, отзывы о unity.broker
B. L. R. W. Software лжеброкер, отзывы и доказательства!
Selastix – важное об инвесплатформе, проверка на развод
Casinohunter как и на чем разводит проект, обзор экспертами
Competitor –профессиональный каппер или мошенник, обзор
Citybuildtrade