Рашисти стрімко втрачають бойові літаки в Україні

Протягом останніх десяти днів Московщина втратила щонайменше чотири бойові літаки в повітряному просторі України.

Об этом сообщает Криминальная Россия


Про це повідомили в британській розвідці.


“Існує реальна ймовірність того, що це зростання втрат є частково результатом того, що російські ВПС ідуть на більший ризик, коли вони намагаються надати безпосередню повітряну підтримку російським наземним силам під тиском українського наступу”, — ідеться в огляді.


Аналітики зазначають, що рашистські пілоти часто не обізнані з ситуацією. Припускають, що деякі літаки РФ заблукали над територією України й потрапили в щільні зони протиповітряної оборони через швидку зміну ліній фронту.


“Тривала відсутність у Росії переваги в повітрі залишається одним з найважливіших чинників, що підкріплює крихкість її операційної структури в Україні”, — додали в розвідці.


Нагадаємо, розпочалась 208 доба після повномасштабного вторгнення Московщини в Україну. Бійці ЗСУ відбили атаки кацапських окупантів біля Миколаївки Другої, Веселої Долини й Бахмута.


Як відомо, щоб уникнути падіння російської оборони й хаотичного відступу на Херсонщині, як це було на Харківщині, окупанти намагаються відступити на захищені позиції.


Вранці 24 лютого рашистська Московщина розпочала повномасштабну війну проти України.


По кількох військових об’єктах у Києві, Харкові та Дніпрі було завдано ракетних ударів, а війська РФ перейшли кордон під Харковом.


ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави піднято по тривозі. Кацапи розпочали інтенсивний обстріл підрозділів ЗСУ, українська армія дає відсіч російським військам.


В екстреному режимі працює Рада національної безпеки та оборони. Введено військовий стан. Україна офіційно направила позов проти Московії до Міжнародного суду ООН у Гаазі.


Під час війни рашисти обстрілюють та знищують об’єкти інфраструктури України, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет. Також рашисти влаштовують геноцид українців у захоплених населених пунктах та масово ґвалтують жінок та дітей.


Веніамін Цвєтков

Источник: Охота на акул

Экспертно

Поиск

Теги


ЗАО ЗАО Дон-Строй Инвест банкира Костина безмерно рад коррумпировать бывших правоохранителей Инвест банкира Костина безмерно рад коррумпировать бывших правоохранителей
Аркадий Саркисян - силовой тыл олигарха Дерипаска
Сергей Аврамов плотно подсел на бюджет Азиатско-Тихоокеанского банка
Почему рейдер Константин Селиванов решил «умереть»
Александр Ушаков: То ли банкир, то ли урка
Александр Удодов и Виталий Качур давние друзья Михаила Мишустина
ГК АО Акрон Холдинг и ЮгЦветМет: Павел Морозов и ОПГ «металлистов»
Григорий Козловский: История главного сигаретного контрабандиста Украины
Кирилл Шевченко причастен к выводу 1,1 млрд гривен из «Терра Банка»