Путін прибув у Крим оглядати окуповані українські території

Читать на русском

Путін прибув у Крим оглядати окуповані українські території
Путін прибув у Крим оглядати окуповані українські території

Президент Росії Володимир Путін вирішив "відзначити" 9-ту річницю окупації та анексії українського Криму на території півострова. Він засвітився у захопленому РФ Севастополі.

Об этом сообщает Скандалы РУ

Там російський диктатор "оглядав" новий дитячий центр. Відео та фото з військовим злочинцем на місці злочину публікують російські паблики.

"Представили президенту Росії Володимиру Путіну Школу мистецтв і дитячий центр "Корсунь" у Севастополі у Херсонеса Таврійського", — пише один із пропагандистських каналів, публікуючи відповідне відео.

Путін прибув до Криму оглядати окуповані українські території. Фото і відео

На опублікованих кадрах російський диктатор в оточенні колаборантів та у супроводі російського попа йде дивитися "дитячий центр" у Севастополі. На відео помітно, що Путін тягне одну ногу і загалом рухається досить безглуздо.

Пізніше пропагандисти видалили відео та залили його за новим, але вже без підпису. Напевно, "великий геополітик" не сумнівається, що українські воїни здатні організувати доставку "бавовни" за вказаною раніше адресою.

Путін прибув до Криму оглядати окуповані українські території. Фото і відео

При цьому пропагандисти кремлівського ТАРС чомусь вирішили повідомити росіян, що "Путін приїхав до Севастополя за кермом".

"Хоробрість" Путіна зробила крок далі: заплановану в рамках "святкування дня возз’єднання Криму та Росії" зустріч з колаборантами та російськими чиновниками він проводитиме у відеорежимі. Чиновники, підрядники та церковники розповідатимуть диктатору, як просувається будівництво "історико-археологічного парку "Херсонес Таврійський", яке було розпочато з подачі РПЦ, а точніше – "Патріаршої ради з культури". Ця ініціатива збіглася з "пунктиком" диктатора, який уявив себе спадкоємцем Київської Русі та розпорядився побудувати пропагандистський псевдоісторичний центр "на території Стародавньої Корсуні".

Источник: Архив компромата

Экспертно

Поиск

ТегиЛюбимая "жена" Василия Голубева
«ПИК» нашла очередного «стрелочника»
Роспотребнадзор выдал предписание компании экс-депутата Сургутского района за радиоактивный мусоровоз
Зингаревичи тянут ко «дну» «Банк Санкт-Петербург»
Рейтинг Олега Кожемяко задыхается в угольной пыли
Александр Кошуков: как бандит «Саня Кошак» депутатом стал
Glorax Development беглого мошенника Андрея Биржин прессует собственников в ЖК "Английская миля"
Расхититель Месхиев экранизирует плагиатора Мединского
Одесское городское строительство возглавил мега-коррупционер Вячеслав Иванович Шандрик