Кабмін виділить ще 1,3 мільярди на гранти для розвитку переробки,

шмигаль

Уряд залучить ще майже 1,3 млрд грн від Державного центру зайнятості для видачі безповоротних грантів для бізнесу в межах програми "єРобота".

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє пресслужба уряду.

Кошти, зокрема, будуть спрямовані на гранти бізнесу, які працюють у галузі переробки.

"Стимулюємо бізнес до роботи й створення нових робочих місць. З цією метою продовжуємо видавати гранти за програмою "єРобота". Від її старту держава вже виплатила понад 4 тис. грантів на суму 2,4 млрд₴ Найбільше — на розвиток переробних підприємств", – сказав Шмигаль.

За словами прем’єра, підтримка переробної галузі відкриває перспективу зростання частки несировинного експорту та збільшення притоку валютної виручки до країни.

Своєю чергою представник уряду в парламенті Тарас Мельничук уточнив, що 1,3 млрд грн на гранти за програмою "єРобота" спрямують за рахунок коштів, виділених Державному центру зайнятості з Фонду боротьби з коронавірусом. Своїм рішенням Кабмін зобов’язав Державний центр зайнятості повернути ці кошти на рахунок Міністерства економіки.

Читайте також: "єРобота": Українці отримали понад 4000 грантів для розвитку бізнесу на 2,4 мільярди гривень

Як повідомлялося, внаслідок скорочення термінів виплат офіційно зареєстроване безробіття в Україні впало до історичного мінімуму.

Водночас Мінекономіки оцінює рівень безробіття в Україні у близько 30%, при цьому в пошуках роботи знаходяться 2 млн осіб всередині країни та 2,7 млн українців, які виїхали через війну, але готові повернутися та працювати.

Экспертно

Поиск

ТегиАлександр Лицкевич: король подделок, вор и мошенник
Компания Profit Box
HOUSE ARBITRAGE – новая связка все о хайпе, обзор
WB розыгрыш – мошенники снова у руля, обзор проекта
Trd In обзор лжеброкера, доказательства мошенничества
Caip Sg – доказательства обмана лжеброкера, отзывы
Ampro Wise
ARVR Group
Citybuildtrade