Гончаренко заявив, що Герус бере участь у корупційній схемі в електроенергетиці


Народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко повідомив, що його колеги-депутати надали йому інформацію про наявність багатомільйонних корупційних схем в електроенергетиці. Про це політик написав 27 травня у своєму Facebook.

Об этом сообщает Компромат вики

"Серед організаторів схеми називалися відомі прізвища: голова парламентського комітету з енергетики Андрій Герус, член НКРЕКП Дмитро Коваленко і власник трейдингової компанії "НЕК" Олександр Притика", – перерахував він.

"Найбільш вражаючим епізодом" Гончаренко назвав схему заробітку через прокладки між комунальним підприємством "Київтеплоенерго" і державною "Укрзалізницею".

"Якщо вірити моїм співбесідникам, вона полягає в тому, що КП "Київтеплоенерго" продає електроенергію за ціною 1,31 грн кВт-год комерційним фірмам, які, перепродуючи її одна одній (у ланцюжку посередників ТОВ "НЕК" Олександра Притики), постачають струм "Укрзалізниці" по ціні 1,69 грн кВт-год. Стверджується, що схема, на якій держава фактично втрачала 38 коп. на кожній кіловат-годині, діяла протягом першого кварталу 2020 року і за цей час ділки змогли збагатитися на 321 млн₴ Тобто мова йде про гроші, які переплатила потерпаюча від економічної кризи "Укрзалізниця", – пояснив нардеп.

Гончаренко запропонував Герусу спільно написати депутатські звернення у КП "Київтеплоенерго" та АТ "Укрзалізниця", щоб з’ясувати, за якою насправді ціною продавали й купували електроенергію.


https://www.facebook.com/alexeygoncharenko/posts/3133988276640388

Національне антикорупційне бюро розслідує 21 кримінальне провадження, пов’язане з корупцією у сфері діяльності "Укрзалізниці" та інших державних транспортних підприємств, повідомляв "Обозреватель" із посиланням на відповідь НАБУ на запит інтернет-видання.

5 травня Держаудитслужба повідомила на своєму сайті, що від початку 2018 року до 30 вересня 2019 року в "Укрзалізниці" виявили порушення на суму 11,8 млрд₴

Нардеп від "Слуги народу", член комітету з питань транспорту та інфраструктури Олександр Скічко заявив 9 травня "Обозревателю", що за ситуацію в "Укрзалізниці" відповідальним є профільний міністр Владислав Криклій, який очолював міністерство ще в попередньому складі уряду і "мав досить часу, щоб навести лад у галузі".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-goncharenko-zajaviv-shcho-gerus-bere-uchast-u-koruptsijnij-shemi-v-elektroenergetitsi-1501665.html”

Меню пользователя

Вход