Адвоката затримали під час спроби надання прокурору 1 500 доларів хабара (фото)

26 травня за процесуального керівництва прокуратури Київської області спільно зі співробітниками Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора, слідчого управління ГУ Нацполіції в Київській області, Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції та ГУ БКОЗ Служби безпеки України затримано адвоката за фактом надання прокурору частини неправомірної вигоди в розмірі 1 500 доларів США за зміну останнім кваліфікації злочину на менш тяжкий (ч. 3 ст. 369 КК України).

Об этом сообщает Футляр от виолончели


За даними слідства, прокурором однієї із місцевих прокуратур Київщини підтримується публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом закінченого замаху на умисне вбивство.Під час судового розгляду, усвідомлюючи настання покарання у вигляді реального позбавлення волі на тривалий термін, захисник обвинуваченого запропонував прокурору за 5 000 доларів США змінити кваліфікацію злочину, що надало б можливість у майбутньому обвинуваченому відбутись покаранням, не пов’язаним з ізоляцією від суспільства.Розуміючи неправомірність дій адвоката, прокурор повідомив про це керівництво.


Адвоката затримано в порядку ст. 208 КПК України, на даний час проводяться невідкладні слідчі дії.


Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного управління Нацполіції в Київській області.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Пресслужба прокуратури Київської області


Джерело статті: “https://cripo.com.ua/news/crime/advokata-zatrimali-pid-chas-sprobi-nadannya-prokuroru-1-500-dolariv-habara-foto/”

Меню пользователя

Вход