Зарплати українців несподівано виростуть! Кому заплатять більше


Мінімальну зарплату в Україні збираються збільшити до 6 тисяч гривень. Про це йдеться в повідомленні Офісу президента.

Об этом сообщает Компромат вики

“Сьогодні глава уряду доповів про попереднє графіку, за яким підвищувати мінімальну заробітну плату. Так, з 1 вересня цього року вона буде збільшена до 5 тис. Гривень, з 1 січня наступного року – до 6 тис. Гривень, а з 1 липня 2021 року – до 6,5 тис. гривень “, – сказано в ньому, передає politeka.net.

Станом на поточний момент мінімальна місячна зарплата становить 4 723 гривні без вирахування податків.

Відзначимо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів розглядає два варіанти розвитку економіки: оптимістичний і песимістичний. Саме від того, який з них буде реалізований і залежать зарплати українців.

Так, в кращому випадку, економіка почне підніматися вже восени, і в період 2021-2024 ВВП буде рости приблизно на 5,4% щорічно.

Але, згідно з прогнозами, все може бути набагато гірше, якщо вдарить друга хвиля пандемії і поглибиться глобальна економічна криза. В такому випадку ВВП України в 2021 році впаде приблизно на 5-7% і в 2022-2024 зростатиме повільно – лише на рівні 2,5% щорічно.

При цьому МВФ майбутнє економіки України бачить ще сумніше. У прогнозі Фонду говориться про падіння ВВП на 8,5% в цьому році, а в наступному – зростання всього 1,1%.

Варто розуміти, що саме від ВВП залежать зарплати українців.

Економічні експерти прогнозують, то в Україні зарплати будуть повертатися до докарантінному рівню від трьох місяців до одного року. І це в кращому випадку.

Згідно з даними Державної служби статистики, в квітні середня зарплата в цілому по країні скоротилася в порівнянні з березнем майже на 10% – до 10,4 тис. Грн на місяць. І за оцінками фахівців, показник за травень буде ще більш значним.

Джерело


Джерело статті: “https://www.all.net.ua/zarplati-ukrayintsiv-nespodivano-virostut-komu-zaplatyat-bilshe/”

ТОП новости

Меню пользователя

Вход