Шоу під час пандемії: у Харківському дельфінарії дистанції дотримуються лише дельфіни (відео)

Харківські стопкорівці зафіксували масове скупчення людей під час перегляду шоу в місцевому дельфінарії. Активісти просять правоохоронців терміново проконтролювати дотримання карантинних норм. Про це розповів керівник харківського відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції» Сергій Усов.

В Харківському дельфінарії порушують карантинні норми. Скріншот: СтопКор

«Боротьба з Covid-19 у Харкові виглядає ось так!» — прокоментували харківські антикорупціонери відео, оприлюднене ними в соціальних мережах, зокрема,

На відео зафіксована вщерть заповнена глядачами зала харківського міського дельфінарію «Немо». Порожніх місць не помітно, попри затверджені правила щодо соціальної дистанції, які мають забезпечити заклади культури. Сотні людей перебувають у безпосередній близькості попри обмеження на проведення масових заходів у кількості більш як 30 осіб. Більшість глядачів у залі без масок.

За офіційною інформацією, харківський міський дельфінарій «Немо» — «один з найбільших дельфінаріїв у СНД, складається з двох басейнів, які містять по три мільйони літрів води кожен, основної зали, яка розрахована на тисячу місць, і океанаріуму».

Судячи з відео, шоу з дельфінами відбувалося саме в основній залі на 1000 місць.

Таким чином, можна зробити висновок: у харківському дельфінарії близько 1000 (!) глядачів без дотримання соціальної дистанції та елементарних правил безпеки, сиділи протягом кількох годин у закритому приміщенні під час перегляду шоу з морськими тваринами.

Соціальної дистанції у цей час, схоже, дотримувались лише дельфіни.

«Під цю романтичну музику можна уявити, як зростає кількість хворих та госпіталізацій, а в лікарнях стає менше ліжкомісць. Від цього видовищного шоу захоплює подих. Ймовірно, так само як у тих, хто потім після масових заходів не зможе дихати без апарату штучної вентиляції легенів», — прокоментували відео заходу на офіційній сторінці «Стоп корупції» у фейсбуці.

Харківський відокремлений підрозділ «Стоп корупції» розкритикував кричуще ігнорування правил безпеки з боку адміністрації дельфінарію.

«Закликаємо правоохоронців терміново відреагувати та здійснити всі необхідні заходи з метою запобігання порушень карантинних норм!» — прокоментував цю ситуацію голова харківського підрозділу «Стоп корупції» та учасник комітету з питань правопорядку громадської ради при Харківській обласній адміністрації Сергій Усов.

Зазначимо, на всій території України діють карантинні обмеження з 24 лютого до 30 квітня 2021 року. Харківщина наразі перебуває в зоні «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. Для цього рівня діють такі карантинні правила:

✓ перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;
✓ масові заходи за участі не більш як 30 осіб;
✓ заклади культури можуть працювати з наповненістю не більш ніж 50% місць у кожному окремому кінозалі або залі;

✓ на вході до закладів чи заходів потрібно розмістити інформацію про можливу кількість відвідувачів. Контроль має здійснювати власник приміщення або організатор події.

Читати також:
Уряд призначив т.в.о. голови Держрибагентства Олега Баздуганова: що про нього відомо Суддя отримав тюремний термін за хабар Десятикласник з Чернігова потрапив у реанімацію
Поділитись

Джерело статті: “https://stopcor.org/shou-pid-chas-pandemiyi-u-harkivskomu-delfinariyi-dystancziyi-dotrymuyutsya-lyshe-delfiny-video/”

Меню пользователя

Вход