З квітня водії складатимуть іспити зі знання ПДР за новими екзаменаційними білетами

Чотири місяці тому Головний сервісний центр МВС запустив . ГСЦ МВС актуалізував білети, врахувавши зміни в законодавстві та отримані пропозиції щодо екзаменаційних білетів з теоретичної підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів від пересічних громадян і викладачів профільних навчальних закладів.

Вже з 6 квітня майбутні водії складатимуть іспити у сервісних центрах МВС за новими питаннями, усі зміни будуть також внесені в для перевірки знань ПДР, розміщенний на сайті. Оновлена частина містить наочні приклади дорожніх ситуацій, які часто трапляються з водіями.

Також сервісні центри МВС продовжують збирати пропозиції до питань за напрямками: будова та експлуатація транспортних засобів; основи безпечного водіння; основи права в області дорожнього руху; надання першої медичної допомоги. Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером контакт-центру: (044) 290–19–88, на офіційному або в повідомленнях на Facebook-сторінці Головного сервісного центру МВС.

Регіональний сервісний центр МВС в Одеській області

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/z-kvitnya-vodiyi-skladatymut-ispyty-zi-znannya-pdr-za-novymy-ekzamenaczijnymy-biletamy/”

Меню пользователя

Вход