Фальсифікація "справи Шеремета" Аваковим: Офіс Президента провів зустріч з Яною ДугарьКерівник Офісу президента Андрій Єрмак зустрівся з військовим медиком Яною Дугарь, що проходить у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета як підозрювана.

Об этом сообщает ПРЕЗИДЕНТСЬКА ПРАВДА


Про це повідомив радник голови ОП Михайло Подоляк, коментар пресслужби Єрмака для Української правди.


Як зазначили у пресслужбі, члени Консультативної ради з питань забезпечення прав і свобод захисників України здійснюють громадський контроль за перебігом розслідування убивства Шеремета, і в рамках цього контролю у суботу вони зустрілися із Дугарь.


В ОП Дугарь навідалася зі своїм адвокатом.До зустрічі також приєдналися керівник ОП Єрмак та його заступники Андрій Смирнов та Роман Машовець.


Дослівно: "Фахівці Ради не втручаються у роботу судів чи правоохоронних органів, але на основі аналізу конкретних справ можуть надавати юридичну підтримку у конкретних випадках або вносити пропозиції щодо вдосконалення законодавства.


Справа щодо вбивства журналіста Павла Шеремета є дуже резонансною. Тому Консультативна рада здійснює громадський контроль за перебігом розслідування цього кримінального провадження".


Пряма мова Подоляка: "В зустрічі з пані Дугарь разом з її адвокатами брали участь Альона Вербицька, Андрій Смірнов, Роман Машовець та Андрій Ляхович. Також до зустрічі приєднався Андрій Єрмак – на короткий проміжок часу перед іншою нарадою".


Нагадаємо: під час пресконференції президент Володимир Зеленський розповів усій державі, що переписується з Дугарь, а потім показав переписку одному з журналістів. Президент сказав, що переписка з Дугарь не є випадковою. "Якби я вірив, що ця дівчина має відношення до вбивства, я б не переписувався", – додав він.


У травні Яна Дугарь підтвердила, що листується з президентом Володимиром Зеленським.


Консультативну раду з питань забезпечення прав і свобод захисників України очолила радник керівника Офісу президента Альона Вербицька, а її заступниками стали нардепи Ігор Герасименко та Єгор Чернєв.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/falsif-kats-ya-spravi-sheremeta-avakovim-s-prezidenta-prov-v-zustr-ch-z-yanoyu-dugar”

ТОП новости

Меню пользователя

Вход