Фінська авіакомпанія змінила правила надання 95% знижки на квитки для українців

finnair

Фінська авіакомпанія Finnair тепер по-новому надає 95% знижку на авіаквитки для тих українців, що їдуть із України та прямують до Фінляндії.

Як пише avianews.com, тепер знижка діє лише на один маршрут Варшава-Гельсінкі та охоплює лише рейс із номером AY1142. Здійснити переліт необхідно до 31 березня 2024 року.

Раніше громадяни України могли купити авіаквитки Finnair в один бік за зниженою ціною на маршрутах з Кракова, Варшави, Будапешта та Праги до Гельсінкі.

Згідно з правилами, знижка 95% поширюється на тариф в один бік для польоту до Фінляндії. Аеропортові та державні збори пасажирам необхідно сплатити в повному обсязі.

Для бронювання авіаквитків за зниженою ціною на сайті Finnair у поле промо-код необхідно ввести UKRAINE95. Ціна зі знижкою відобразиться на сторінці вибору рейсів.

Знижка 95% діє лише для громадян України. В аеропорту пасажирам необхідно буде показати документ, який підтверджує їхнє громадянство. Це може бути внутрішній або міжнародний паспорт для дорослого та свідоцтво про народження дитини.

Автор: Галина Ялівець

Экспертно

Поиск

ТегиБанк друзей Путина и Собянина ложится на бок
Дубки клана Хуснуллиных
На приемах мэрии Москвы гостей накормят по прошлогодним ценам
Юрист с миллиардами: чем известен покончивший с собой бизнесмен Шумков
Кольцо Кельбаха
Плохо сели: как «Роснефть» ищет новый офис
Управление внутренней политики Кремля перетряхнули к выборам
Обзор 8-14 декабря: навалились на Навального
Глава управы Даниловского района Москвы лишился поста из-за взятки