Закупівля зброї за завищеними цінами: Українські та польські правоохоронці провели обшуки на території двох країн

набу

Українські та польські правоохоронці провели обшуки на територіях країн у межах справи щодо можливої закупівлі озброєння за завищеними цінами у квітні 2022-лютому 2023 років.

Про це повідомляє пресслужба Національного антикорупційного бюро.

Зазначається, що це стало можливим завдяки співпраці НАБУ і САП з Міністерством оборони України та Відділом по боротьбі з кримінальним терором і вбивствами Столичного управління поліції Республіки Польща в межах механізму міжнародної правової допомоги.

"Слідчі дії спрямовані на дослідження ланцюга постачання іноземного озброєння та перевірки інформації про можливе штучне завищення його вартості через участь компаній-посередників, зареєстрованих за межами України", – йдеться у повідомленні.

Зібрані докази будуть використані детективами НАБУ для надання правової оцінки діям посадовців. Наразі розслідування триває.

обшуки в Польщі

обшуки в Польщі

Нагадаймо, раніше повідомлялось, що спецімпортер "Прогрес" постачав Міноборони снаряди, закуплені у польської фірми Alfa за завищеними на 57% цінами. Втрати можуть сягати $1 млрд.

Докладніше читайте у матеріалі Цензор.НЕТ "Мільйони доларів у кишені, а не на зброю: як спецімпортери накрутили ціни і пустили свої прокладки".

Автор: Юлiя Недашківська

Экспертно

Поиск

ТегиБанк друзей Путина и Собянина ложится на бок
Дубки клана Хуснуллиных
На приемах мэрии Москвы гостей накормят по прошлогодним ценам
Юрист с миллиардами: чем известен покончивший с собой бизнесмен Шумков
Кольцо Кельбаха
Плохо сели: как «Роснефть» ищет новый офис
Управление внутренней политики Кремля перетряхнули к выборам
Обзор 8-14 декабря: навалились на Навального
Глава управы Даниловского района Москвы лишился поста из-за взятки