На Київщині суд оштрафував чоловіка, який влаштував стрілянину посеред села

Читать на русском

На Київщині суд оштрафував чоловіка, який влаштував стрілянину посеред села

На Київщині суд оштрафував чоловіка, який влаштував стрілянину посеред села

У Київській області суд визнав винним чоловіка, який влаштував стрілянину на вулиці села Вишеньки. Свій вчинок порушник намагався виправдати тим, що він хотів відлякати собаку, яка гуляла по вулиці та нібито себе агресивно поводила.

Про це повідомили в пресслужбі Бориспільського райсуду Київщини. Мешканця області оштрафували та вилучили у нього зброю.

"Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення 23 березня 2024 року близько 18:56 на території села Вишеньки Бориспільського району чоловік здійснив постріл з пристрою для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями", – розповіли в пресслужбі.

У суді зазначили, що під час засідання чоловік свою провину не визнав та зазначив, що з метою відлякування собаки, яка перебувала на вулиці на самовигулі та вела себе агресивно, він зробив постріл в її сторону. Він просив закрити справу за відсутності в його діях складу адміністративного правопорушення.

"Дослідивши матеріали справи та відеозапис, наданий працівниками поліції, суд визнав винним громадянина П. та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 1700 гривень з конфіскацією пристрою для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями", – додали в пресслужбі.

Экспертно

Поиск

ТегиБанк друзей Путина и Собянина ложится на бок
Дубки клана Хуснуллиных
На приемах мэрии Москвы гостей накормят по прошлогодним ценам
Юрист с миллиардами: чем известен покончивший с собой бизнесмен Шумков
Кольцо Кельбаха
Плохо сели: как «Роснефть» ищет новый офис
Управление внутренней политики Кремля перетряхнули к выборам
Обзор 8-14 декабря: навалились на Навального
Глава управы Даниловского района Москвы лишился поста из-за взятки