Найгарячішою точкою на сьогодні є Кремінна, - РВА

Читать на русском Read in English

Найгарячішою точкою на сьогодні є Кремінна, — РВА
Найгарячішою точкою на сьогодні є Кремінна, — РВА

Російські військові щодня намагаються погіршити ситуацію на Луганщині. Для цього ворог застосовує всі види артилерії, авіації, нищить інфраструктуру та логістику.

Найгарячішою точкою в Сєвєродонецькому районі Луганської області є місто Кремінна, там тривають активні бойові дії. Про це в ефірі "Еспресо" повідомив голова районної військової адміністрації Роман Власенко.

Він зауважив, що у військовому сенсі ситуація на Луганщині більш-менш стабільна, противник намагається тиснути більше на Купʼянському напрямку, а саме в районах Макіївки, Невського та Греківки, проте ситуація стабілізована.

За словами Власенка, більш-менш стабільна ситуація також у Серебрянському лісництві, Лимані й Тернах, там українські військові займають вигідніші позиції й активно контратакують, при цьому завдаючи втрат армії РФ. Крім цього, стабільно в Білогорівці.

Проте росіяни намагаються погіршити ситуацію в регіоні щодня, для цього окупанти активно застосовують всі види артилерії, авіації, нищать інфраструктуру, логістику. Людей в регіоні залишається все менше, минулого тижня було евакуйовано декілька жителів, які виїхали на Харківщину та в Донецьку область.

"Найгарячішою точкою в Сєвєродонецькому районі є Кремінна, там дійсно йдуть активні бойові дії навколо. Люди без світла вже декілька тижнів, і там ситуація найгарячіша", — сказав Роман Власенко.

Экспертно

Поиск

ТегиБанк друзей Путина и Собянина ложится на бок
Дубки клана Хуснуллиных
На приемах мэрии Москвы гостей накормят по прошлогодним ценам
Юрист с миллиардами: чем известен покончивший с собой бизнесмен Шумков
Кольцо Кельбаха
Плохо сели: как «Роснефть» ищет новый офис
Управление внутренней политики Кремля перетряхнули к выборам
Обзор 8-14 декабря: навалились на Навального
Глава управы Даниловского района Москвы лишился поста из-за взятки