Заступника генпрокурора Симоненко після відпочинку в Іспанії звільнили «за власним бажанням», а не за десятки умисно розвалених резонансних справ

Генеральний прокурор Андрій Костін підписав наказ про звільнення з посади заступника Генерального прокурора Олексія Симоненка після розслідування Української правди щодо відпочинку чиновника в Іспанїі.

Об этом сообщает Люди

Про це повідомила пресслужба ОГП.

Дослівно: "Генеральний прокурор Андрій Костін підписав наказ про звільнення за власним бажанням з адміністративної посади заступника Генерального прокурора Олексія Симоненка".

Нагадаємо: заступник генпрокурора Олексій Симоненко їздив у відпустку в Іспанію на "Мерседесі" львівського підприємця і депутата, більш відомого як злочинця і організатора кримінальної схеми з продажу контрафактних тютюнових виробів у масштабах країни Григорія Козловського, а супроводжував Симоненка — охоронець Козловського.

Рада національної безпеки та оборони вирішила, що на час воєнного стану держслужбовці можуть виїжджати за межі України виключно у службові відрядження.

Доречі, О. Симоненко є вихідцем з СБУ, у якій пробув 14 років, що є також маркером вкрай низьких моральних якостей цього персонажу.

Фото з відкритих джерел


Источник: Редакция

Экспертно

Поиск

ТегиАфера со Сбером и Абылкасымова Мадина Ерасыловна
Антон Шантырь во главе спорткомитета Санкт-Петербурга
«Бывших» Ликсутова свел мрамор
Интернет сиротеет без аморалки Сироткина
Ивантер "спрячется" от санкций в бизнесе Реймана?
Гибель бизнеса скандального предпринимателя Алекса Секлера
Они с Дерипаской неразлучны
Футуролог поневоле: Игнатьев Кирилл Борисович экс-депутат Госдумы оказался замешан в коррупционном скандале с МВД
Дмитрий Патрушев наладил схемы в Министерстве сельского хозяйства