Зеленський зустрівся з чинним головою ОБСЄ: йшлося про безпеку і формулу миру

Президент України Володимир Зеленський 2 лютого зустрівся з чинним головою ОБСЄ, міністром закордонних та європейських справ і торгівлі Мальти Ієном Боргом

Президент України Володимир Зеленський 2 лютого зустрівся з чинним головою ОБСЄ, міністром закордонних та європейських справ і торгівлі Мальти Ієном Боргом, який прибув до Києва, йдеться в повідомленні Офісу президента.

Як зазначається, Зеленський привітав Мальту з початком головування в Організації з безпеки та співробітництва у Європі й «наголосив на пріоритетності питань щодо звільнення українських військовополонених і повернення на батьківщину українських дітей, депортованих до РФ».

«Для нас дуже важливо, щоб ОБСЄ сфокусувала увагу на поверненні незаконно депортованих дітей і допомогла нам разом із нашими партнерами повернути дітей додому. Вважаю, що це найважливіше», – сказав президент.

Зі свого боку голова ОБСЄ наголосив на солідарності з Україною та запевнив, що питання її безпеки є пріоритетом головування Мальти в ОБСЄ.

Зеленський також подякував за Мальті проведення третьої зустрічі радників із питань національної безпеки та радників із зовнішньої політики щодо української формули миру в жовтні минулого року.

«Це був дуже високий рівень, у зустрічі взяли участь представники 66 країн. Це дуже вагомий результат», – сказав глава держави.

Він передав запрошення прем’єр-міністру Мальти відвідати Україну, а також узяти участь у Глобальному саміті миру.

Форум

Экспертно

Поиск

ТегиБанк друзей Путина и Собянина ложится на бок
Дубки клана Хуснуллиных
На приемах мэрии Москвы гостей накормят по прошлогодним ценам
Юрист с миллиардами: чем известен покончивший с собой бизнесмен Шумков
Кольцо Кельбаха
Плохо сели: как «Роснефть» ищет новый офис
Управление внутренней политики Кремля перетряхнули к выборам
Обзор 8-14 декабря: навалились на Навального
Глава управы Даниловского района Москвы лишился поста из-за взятки