NYT: У Німеччині побоюються повернення Трампа та припинення допомоги Україні від США

Читать на русском

NYT: У Німеччині побоюються повернення Трампа та припинення допомоги Україні від США

NYT: У Німеччині побоюються повернення Трампа та припинення допомоги Україні від США

У Німеччині побоюються повернення до влади у США екс-президента Дональда Трампа, а також припинення американської допомоги Україні. Усе це, вважають у Берліні, може наблизити війну до німецької території.

Про це повідомляє The New York Times .

За даними NYT, сьогодні серед німецьких чиновників точаться дискусії про те, що станеться з НАТО, якщо американці знову оберуть Трампа своїм президентом. Тоді як побоюються в Берліні, Трамп може отримати другий шанс на виведення США з НАТО.

"Перспектива переобрання Трампа змусила німецьких офіційних осіб і багатьох їхніх колег із НАТО неофіційно обговорювати, чи зможе майже 75-річна структура Альянсу вижити без США у її центрі", — зазначають у NYT.

Окрім того, через ненадійні США, агресивну поведінку РФ і Китаю, а також конфлікт Ізраїлю з ХАМАС, німецькі офіційні особи починають говорити про появу нового, складного і тривожного світу, що матиме серйозні наслідки для європейської та трансатлантичної безпеки.

Зокрема, Берлін стурбований песимізмом, що зростає, з приводу того, що США продовжуватимуть фінансувати боротьбу України, тоді як Німеччина виділила на підтримку українців майже 8 млрд євро. Німецькі чиновники бояться, що Росія може перемогти, якщо американське фінансування України припиниться, і тоді війна може стати ближчою до Берліна.

Экспертно

Поиск

ТегиБанк друзей Путина и Собянина ложится на бок
Дубки клана Хуснуллиных
На приемах мэрии Москвы гостей накормят по прошлогодним ценам
Юрист с миллиардами: чем известен покончивший с собой бизнесмен Шумков
Кольцо Кельбаха
Плохо сели: как «Роснефть» ищет новый офис
Управление внутренней политики Кремля перетряхнули к выборам
Обзор 8-14 декабря: навалились на Навального
Глава управы Даниловского района Москвы лишился поста из-за взятки