Ветеран АТО назвав наступну ціль РФ, якщо ті "дотиснуть" Авдіївку

Читать на русском

Ветеран АТО назвав наступну ціль РФ, якщо ті

Ветеран АТО назвав наступну ціль РФ, якщо ті "дотиснуть" Авдіївку

Російські окупаційні війська неспроможні окупувати всю територію Донецької області. Зараз росіяни насамперед зосереджені на тому, щоб "дотиснути" Авдіївку.

"Для інтенсивного наступу, росіянам вистачить людського ресурсу, який у них зараз є, десь на 2 місяці. Після того цей ресурс на якийсь час вичерпається. Те, що ворог встигне дотиснути за ці два місяці, те потім буде важко нам назад відбивати. Пріоритетність російських цілей достатньо очевидна. У першу чергу окупанти хочуть дотиснути Авдіївку, і це є політична ціль. Тому що жоден російський генерал добровільно стільки би бійців не знищував, як вони зараз це роблять в Авдіївці. Наразі співвідношення втрат – один до дванадцяти на нашу користь. А ворог все одне продовжує м’ясні штурми. Це прямий наказ Путіна", – пояснив в ефірі "Еспресо" екскомандир взводу батальйону "Айдар", ветеран АТО Євген Дикий.

Він наголосив, що якщо росіяни все ж "дотиснуть" Авдіївку, наступною ціллю ворога стане Купʼянськ Харківської області. За його словами, це місто для противника важливе не тільки з політичної точки зору.

"Річ у тому, що станція Куп’янськ-Вузловий є вкрай важливим логістичним вузлом для противника. Там є гілка, яка йде вглиб Росії", – пояснив він.

Водночас, говорячи про плани РФ захопити всю територію Донеччини, Дикий зауважив, що росіянам до цього дуже далеко. До цієї мети їх не наблизить навіть захоплення Авдіївки.

"Якщо ворог дотисне Авдіївку, то він практично вирівняє лінію фронту. Росіяни не прорвуться вглиб нашого фронту. Для того, щоб окупувати всю Донеччину, ворогу треба десь прорвати наш фронт. Є кілька напрямків, де це потенційно можливо, але там вживаються відповідні заходи", – констатував ветеран АТО.

Экспертно

Поиск

ТегиБанк друзей Путина и Собянина ложится на бок
Дубки клана Хуснуллиных
На приемах мэрии Москвы гостей накормят по прошлогодним ценам
Юрист с миллиардами: чем известен покончивший с собой бизнесмен Шумков
Кольцо Кельбаха
Плохо сели: как «Роснефть» ищет новый офис
Управление внутренней политики Кремля перетряхнули к выборам
Обзор 8-14 декабря: навалились на Навального
Глава управы Даниловского района Москвы лишился поста из-за взятки