Військовий пояснив, чому окупанти відчайдушно прагнуть знищити плацдарм у Кринках: "Їм там хана"

Читать на русском

Військовий пояснив, чому окупанти відчайдушно прагнуть знищити плацдарм у Кринках:

Військовий пояснив , чому окупанти відчайдушно прагнуть знищити плацдарм у Кринках: "Їм там хана"

Російські загарбники зараз відчайдушно прагнуть знищити плацдарм українських воїнів на лівому березі Дніпра у селі Кринки (Херсонська область), оскільки розуміють, що коли у захисників України закінчиться снарядний голод, то їм буде "хана".

Наш плацдарм тримається під такою, так би мовити, "артилерійською парасолькою" з правого берега і, звичайно, зараз вона сильно дірява через нестачу боєприпасів, розповів колишній командир роти батальйону "Айдар", ветеран українсько-російської війни Дикий Євген під час спілкування з "Фокусом".

"…нещодавно була друга велика спроба російського наступу (на плацдарм у Кринках, – Ред.), яку успішно відбили. От і після цього було ось це нове розширення плацдарму… вже після цього розширення… почалася третя спроба росіян штурмувати позиції наших на плацдармі", – сказав співбесідник.

За його словами, супротивники "відчайдушно хочуть цей плацдарм ліквідувати, він для них смертельно небезпечний". Ветеран підкреслив, що вороги це знають.

"Вони знають, що якщо цей плацдарм протримається, допоки у нас закінчиться "снарядний голод", їм тоді хана. Цей плацдарм… їхні військкори недаремно називають Херсонсько-Кримський напрям, там 60 кілометрів до Перекопу. Якщо тільки весною у нас будуть снаряди, ну, їм буде дуже важко там втриматися. Вони це знають. І тому вони дуже хочуть встигнути, поки у нас снарядів нема…", – заявив Дикий.

Экспертно

Поиск

ТегиБанк друзей Путина и Собянина ложится на бок
Дубки клана Хуснуллиных
На приемах мэрии Москвы гостей накормят по прошлогодним ценам
Юрист с миллиардами: чем известен покончивший с собой бизнесмен Шумков
Кольцо Кельбаха
Плохо сели: как «Роснефть» ищет новый офис
Управление внутренней политики Кремля перетряхнули к выборам
Обзор 8-14 декабря: навалились на Навального
Глава управы Даниловского района Москвы лишился поста из-за взятки