Посольство РФ просить у Німеччини захисту від людей, яким "набрид" Путін

Читать на русском

Посольство РФ просить у Німеччини захисту від людей, яким

Посольство РФ просить у Німеччини захисту від людей, яким "набрид" Путін

Посольство РФ просить заборонити у Німеччині мирні акції проти чинного лідера РФ Володимира Путіна під час виборів російського президента, які заплановані на 15-17 березня.

Як повідомляє The Moscow Times, посол РФ у ФРН Сергій Нечаєв заявив, що диппредставництво в курсі про те, що в Німеччині готуються мітинги "антиросійського характеру".

"Поставили перед німецькою владою питання про прийняття вичерпних заходів безпеки. Наполягаємо на забороні проведення масових акцій у безпосередній близькості від диппредставництв, щоб уникнути зіткнень і загроз виборцям", — заявив він росЗМІ.

За його словами, для забезпечення безпеки у день виборів дипмісія планує значно посилити контроль на вході до російських закордонних установ та залучити приватні охоронні підприємства.

Нечаєв також поскаржився на складнощі з організацією виборів через "нагнітання антиросійських настроїв" у Німеччині, а також через закриття німецькою владою чотирьох із п’яти російських генконсульств — у Гамбурзі, Лейпцигу, Мюнхені та Франкфурті-на-Майні.

Як зазначає The Moscow Times, наприкінці січня 2024 року представник МЗС Росії Марія Захарова повідомила, що виборчі дільниці організовують у країнах, де є дипмісії та консульства, у тому числі "недружніх". На 7 лютого, за кордоном уже було створено 269 виборчих дільниць.

Экспертно

Поиск

ТегиБанк друзей Путина и Собянина ложится на бок
Дубки клана Хуснуллиных
На приемах мэрии Москвы гостей накормят по прошлогодним ценам
Юрист с миллиардами: чем известен покончивший с собой бизнесмен Шумков
Кольцо Кельбаха
Плохо сели: как «Роснефть» ищет новый офис
Управление внутренней политики Кремля перетряхнули к выборам
Обзор 8-14 декабря: навалились на Навального
Глава управы Даниловского района Москвы лишился поста из-за взятки